blog yazmak..


hala yazıyorum...
saat olmuş 23:05.. Yorgunum, uykum geldi, haftanın ilk iş günü yoğun geçti.. ama aklım fikrim blogumda, yabancı siteleri inceliyorum, kitapları karıştırıyorum, çektiğim resimleri gözden geçiriyorum... yazıyorum, okuyorum, photoshop en iyi arkadaşlarımdan biri oldu bu aralar :)
gerçi instagram, photoshop'un pabucunu biraz dama attı bence ama..
herneyse..
ben araştırmaya, tarifleri incelemeye, hatta denemey, farklı birşeyler bulmaya devam edeyim..
size şimdiden iyi geceler...
bu arada diyebilirsiniz ki bu resim nedir diye? şu an mutfaktayım, yazı yazarken gördüğüm manzara işte bu... bilgilerinize sunarım...


*******************************************************************************


blog yazmayı çok seviyorum, özellikle sabah erken saatlerde, kahvemi alıp, bilgisayarın başına geçip, araştırma yapmak, diğer yemek bloggerlarını takip etmek, yeni fikirler oluşturmak ve bunları sizlerle paylaşmak bana çok keyifli geliyor..
daha yolun çook başındayım , biliyorum, ama bu merdivenleri yavaş yavaş, sindire sindire çıkmanın en doğrusu olduğunu düşünüyorum. İnsan bir başarıya çok hızlı ulaşırsa, aynı hızla ordan dibe indiğine inanalardanım..
bu yüzden hiç acelem yok, bu işlere senelerini vermiş, emek harcamış aşçılar, fotoğrafçılar ve blogger'ları takip etmek benim için büyük bir değer. her yaptıklarını ayrıca izlemek, ilham almak, neleri nasıl bir araya getirdiklerini görmek ve sonuçlarına bakmak.. çok hemde çok büyük bir keyif..
dediğim gibi daha çok başındayım bu yolun ama keyifle ve istekle yapılan herşeyin başarıya ulaşacağına inanıyoum.. lütfen sizde beni takip edin ve yorumlarınızı benden esirgemeyin...
sevgiyle kalın